Внутрішньопортове експедирування є одним з ключових напрямків роботи AAA Ukraine LTD. Значний досвід, налагоджені зв’язки з судноплавними і обслуговуючими компаніями дозволяють нам ефективно вирішувати будь-які питання, пов’язані з експедируванням в портах. Експедирування включає переміщення вантажів на склад тимчасового зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи і митне оформлення.

Етапи портового експедирування.

 1. Експедитори повинні отримати, бажано до прибуття контейнера в порт, документи на контейнер. На підставі його готують спеціальний документ «Наряд». Даний документ — це дозвіл на вивезення партії (лота) контейнерів. У цьому документі більше 20-ти реквізитів і близько десятка граф для відмітки. Візування, постановки печаток, штампів, різних контролюючих організацій.
 2. Контроль прибуття контейнера (ів) в порт прибуття.
 3. Отримання дозволів у контролюючих організацій:
  — Митні органи, відділ по боротьбі з контрабандою, відділ контролю доставка вантажів, відділ з незаконним обігом наркотиків;
  — СЕС — санітарно-епідеміологічний контроль;
  — При необхідності радіологічний контроль, ветеринарний контроль   (для продукції тваринного походження), фіто-санітарний контроль (для продукції рослинного походження);
 4. Отримання дозволів на подальшу доставка вантажу одержувачу, від порту і контейнерної лінії. Звичайно тільки після оплати їх послуг — вантажно-розвантажувальних робіт порту і морського контейнерного перевезення контейнерної лінією. Також тут оплачуються послуги за термінал «сухий порт», а також оплата можливих послуг митного-вантажного терміналу по зважуванню і можливого надання інфраструктури для огляду вантажу в контейнері.
 5. Оформлення документів для автомобільної доставка вантажу. Заповнення бланків CMR та отримання дозволу на вантажоперевезення даним автотранспортом.
2