На сьогоднішній день перевезення вантажів контейнерами стає все більш популярним. Близько половини всіх вантажів у світі транспортується за допомогою контейнерних перевезень.

У першу чергу, це пов’язано з тим, що контейнери є стандартизованими транспортними засобами: при їх виробництві використовуються спеціальні стандарти, що визначають розміри і характеристики контейнерів. Завдяки цьому їх складування і перевалка здійснюється спеціальним обладнанням і дешевше в порівнянні з різними за розмірами вантажними позиціями. Фактично перевезення збірних вантажів в контейнерах робить процес транспортування набагато зручніше, безпечніше і швидше.

Основні переваги перевезень вантажів у контейнерах:

  • Контейнерне перевезення на всьому маршруті проходження здійснюється за пломбою відправника, доступ до вантажу відсутній;
  • Висока швидкість організації перевезення
  • Максимальна збереження вантажу як від зовнішніх факторів, так і всередині контейнера;
  • Доставка «від дверей до дверей» як самий затребуваний вид контейнерної транспортування;
  • Невисока вартість перевезення контейнера, як по Україні, так і в міжнародному сполученні.

Завдяки винятковому професіоналізму та відповідальності співробітників нашої компанії популярність такої наданої нами послуги, як перевезення контейнерів, значно зросла. Ми гарантуємо своїм замовникам збереження вантажу і дотримання термінів доставки, а також підбір кращого способу транспортування, необхідного транспорту та оптимального маршруту  з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта. Зв’язавшись з нашими менеджерами, ви завжди можете уточнити, скільки коштує перевезення контейнера, а також замовити контейнер для перевезення.

3